SRM Hakkında

1982 yılından beri Mali Müşavirlik alanındaki tüm tecrübe ve kazanımlarımızı sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

2016 yılında açtığımız Londra ofisimiz ile İngiltere’de iş yapan firmalarımıza da Mali Müşavirlik hizmetlerimizi sunmaktayız.

SRM CONSULTING firması olarak, Mali Müşavirlik ve Denetim alanında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’da Mali Müşavir Etem Ruhi Sürmeli tarafından kurulan firmamız, bugün bünyesinde yer alan çok sayıda Mali Müşavir, Denetçi ve konularında uzman ekibi ile hizmetlerini geliştirerek sunmaya devam etmektedir.

35 yıldır, farklı sektörlerden müşterilerimiz sayesinde edindiğimiz deneyimler, farklı iş yapma modelleri ve çalışmalarımız bize, Muhasebe ve Vergi hizmetlerimizin ötesinde, firmalarımıza Yönetsel ve Sistemsel anlamda destek olabilme, yol gösterebilme yeteneğini de kazandırmıştır.

KURULUŞUMUZ"
Etem Ruhi Sürmeli tarafından Serbest Meslek firması olarak kurulduk. Bugün hala devam etmekte olan bazı müşterilerimiz ile uzun dönemli birliktelik için bugünkü yapının temelleri atıldı.
1982
BİLGİSAYARLI MUHASEBE"
Türkiye’de muhasebe ofisi olarak bilgisayarlı sisteme ilk geçişi sağlayabilen öncü firmalardan olduk. Tüm müşterilerimizin kayıt ve işlemleri o tarihte özel olarak yazılmış bir muhasebe programı ile takip etmeye başladik.
1986
BAĞIMSIZ DENETİM LİSANSI"
Türkiye’nin bağımsız denetim alanında ilk yetkilendirilen firmalarından biri olan BBD BALANS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. ile lisans yetkisi aldik.
1994
DÜNYA TİCARET MERKEZİ’NE TAŞINDIK"
Genişleyen kadromuz ve yabancı sermayeli firmalara yönelik oluşturulması planlanan yeni yapı nedeniyle, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi adresimize taşındık.
2007
YABANCI SERMAYE’YE YÖNELİK YAPI"
Özellikle Hollanda başta olmak üzere, birçok Avrupa ülkesinde Türkiye’de Vergi konulu seminerler ve sunumlar düzenledik. İlk şube yapısi Hollanda’da hayata geçirildi ve yabancı sermayeli firmalarımız ile farklı bir vizyona yönelmeye başladık.
2011
İNGİLTERE OFİSİMİZ AÇILDI"
Türkiye’de sunmakta olduğumuz tüm Mali Müşavirlik hizmetlerimizi sunmakta olduğumuz Londra ofisimiz kuruldu. İngiliz ve Türkiye’den mevcut ve yeni firmalara hizmetlerimizi sunmaya başladık.
2016

Ekibimiz

Etem Ruhi Sürmeli
Kurucu Ortak, Mali Müşavir
Anıl Sürmeli MAAT
Mali Müşavir, Vergi & Muhasebe
Alparslan Saylak
Mali Müşavir, Vergi & Muhasebe
Nuri Alp Sürmeli
Mali Müşavir, Personel Bordrolama
Filiz Kalem
Muhasebe Uzmanı
Kübra Ceviz
Muhasebe Uzmanı
Serkan Şaşmaz
İdari İşler, Muhasebe
Yeliz Köknar
Muhasebe
Mustafa Toksöz
Muhasebe
Emre Yardımcı
Sicil İşlemleri
Alican Kılıçaslan
Personel

Londra Ofis

Anıl Sürmeli MAAT
UK Director
Tim Buss
VAT Expert
Russell Cockburn
Corporation Tax Expert
Dilek Kaçmaz
Accounting
Jelena Rossa
HR/Payroll
Burcu Sürmeli
Digital Marketing
Deniz Limanoğlu
Accounting